פינוי ירושות ועיזבונות

פינוי ירושות ועיזבונות

פינוי ירושות ועיזבונות

קרוב משפחה שלכם נפטר והוריש לכם דירה?
מעוניינים להשכיר או למכור את הדירה, אך מתקשים לפנות אותה מכל תכולתה?
הצוות המיומן שלנו יגיע לדירה, יקפיד לטפל בחפצים בכבוד וברגישות הראויים להם ויפנה את הדירה במהירות וביעילות.

בוקר אחד אתם מתעוררים ומגלים כי קרוב משפחה שלכם עזב את העולםוגם הותיר לכם ירושה בלתי צפויהדירה. לאחר שאתם מתאוששים מההלם, אתם מחליטים להשכיר את הדירה או למכור אותה לכל המרבה במחיר. אך במצבה הנוכחי של הדירה, כשהיא עמוסה וגדושה לעייפה בחפצים אתם מתקשים להשכיר/למכור אותה. ובדיוק בנקודה זו אנו נכנסים לתמונה.

כיצד לבחור חברת פינוי ירושות ועזבונות מקצועית?

פינוי תכולת דירה של אדם אהוב, על כל החפצים הסנטימנטליים שיש בה, היא משימה טעונה רגשית וקשה. אנו נבצע את המטלה עבורכםעל הצד הטוב ביותר. נפנה את תכולת הדירה ברגישות ובהתחשבות. בנוסף, אנו נשלב אתכם, היורשים, בתהליך המיון. כך תהיה לכם זכות בחירה בנוגע לעיקר או לתפל.

על תהליך פינוי דירה

  1. בשלב הראשון, נגיע לביתכם לפגישת יעוץ בפגישה נעריך את תכולת הדירה, נשוחח עמכם ועם היורשים הנוספים ונבנה תוכנית עבודה קפדנית ומסודרת לפינוי החפצים. אנו ממליצים על נוכחות מלאה של כל היורשיםכך יימנעו אי הבנות עתידיות באשר לחלוקת החפצים.
  2. בשלב השני, הצוות המיומן והמקצועי שלנו יגיע לדירה ויתחיל למיין את החפצים לשלוש קטגוריות חפצים שימסרו לתרומה, חפצים שיישארו בידי המשפחה וחפצים שיישלחו לאתר פסולת מורשה עפ"י חוק.
  3. בשלב השלישי, לאחר סיום הפינוי, תוכלו ליהנות ממגוון שירותים נלווים שלנואנו נכין עבורכם את הדירה, כך שתוכלו להתחיל לגור בה, להשכיר או למכור אותה.

בין השירותים שאנו מציעים:

  • ניקוי הדירה
  • תיקונים, סיוד וצביעת הדירה
  • חיטוי הדירה מפני מזיקים

מדוע לבחור בנו:

הצוות שלנו מיומן בפינוי ירושות ועיזבונותבנוסף, מכיוון שאנו מגיעים כצוות, העבודה מתבצעת תוך זמן קצר. כל זאתבזמן שאנו מקפידים לטפל בחפצים בכבוד וברגישות הראויים להם.

לנוחיותכם אנו מציעים מגוון שירותים נלווים (צביעה, חיטוי מזיקים, ניקיון)כך תוכלו ליהנות מכל השירותים תחת קורת גג אחת.

אנו מתחייבים בהסכם עבודה בכתב לפינוי דירה מקצועי ומושלםכדי שאתם תהיו רגועים.

תכולת הדירה תועבר לאתרים מורשים ע"י המשאית שלנוולא תושלך לרחוב, שם היא תהווה מטרד ואף עלולה לחייב אתכם בקנס יקר ע"י העירייה ולגרום לסכסוכי שכנים.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מקצועי חינם התקשרו עכשיו: 052-8132707

פינוי ירושות ועיזבונות
4.5 (90%) 4 votes
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!