קניית תכולה דירה, ירושות, עזבונות, וחפצים בעלי ערך

פינוי תכולת דירה

קיבלתם דירה בירושה, עמוסה ברהיטים ישנים ובחפצים שונים שהמנוח אגר במהלך חיו? מעוניינים להשכיר או למכור אותה, אבל אין לכם מושג מה לעשות עם תכולת הדירה?

פינוי תכולת דירהאנו נפנה עבורכם את תכולת הדירה ולרוב – בחינם. במקרים מסוימים, תוכלו אף לקבל תשלום עבור החפצים. הפינוי יתבצע באופן אמין ומסודר, מה שיחסוך לכם זמן יקר.

לאחר שנסיים לפנות ולרכוש מכם את תכולת הדירה, נשמח להציע לכם שירותים משלימים לדירה: ניקוי, צביעת הקירות והדברה נגד מזיקים, כך שתוכלו להתחיל לגור בדירה, להשכיר או למכור אותה.

מעוניינים לפנות תכולת דירה שקיבלתם בירושה? חשוב שתדעו שפינוי תכולת דירה מחייב תכנון מוקדם והבנה מקצועית, במיוחד אם מדובר בדירה שהוזנחה במשך זמן רב ונערמו בה המון חפצים. כן, פינוי דירה זו משימה למקצועניים!

עם שירות הפינוי שלנו לא תצטרכו לבזבז זמן ואנרגיות בחיפוש אחר קונים פוטנציאליים לחפצים השונים בדירה. אנחנו כבר נדאג לפנות את הדירה. במידת הצורך גם ננקה את הדירה, נצבע אותה ונדאג להדביר אותה.

אודות "המפנים" – החברה המובילה בישראל לפינוי דירות

חברת ״המפנים״ מציעה פינוי תכולת דירות. את השירות הזה אנו מעניקים בחינם, ברוב המקרים. צוות העובדים שלנו מקצועי, אמין ואדיב ומנוסה בפינוי דירות. בנוסף, אנו קונים ירושות, עזבונות, וחפצים בעלי ערך.

הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו להיערך בשלמות לפינוי ולבצע אותו ביעילות ובזריזות, תוך הקפדה על לו"ז מוסכם, עמידה בזמנים ותיאום עמכם. בשלב הראשוני, אנו נגיע לדירה ונתכנן את הפינוי בהתאם לאופי החפצים ולנגישות הפיזית אליהם.

בהמשך, אנו נדאג שכל פריט בדירה יגיע למקומו – ישנם פריטים שיימכרו ופריטים אחרים ייתרמו לנזקקים. פריטים חסרי ערך יושלכו לאתרי אשפה מורשים ומוסדרים עפ"י חוק, מה שימנע מכם לקבל קנסות ודוחות עבור השלכת האשפה ברחוב.

התקשרו אלינו ואנו נעשה לכם סדר בבלגן בדירה ונשאיר אותה נקייה, מצוחצחת ומוכנה לכל שימוש שתרצו.

לייעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות התקשרו עכשיו: 052-8132707
(או מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם)

קניית תכולה דירה, ירושות, עזבונות, וחפצים בעלי ערך
3.09 (61.76%) 34 votes
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!