פינוי דירה בחינם

פינוי דירה בחינם

פינוי דירה בחינם? יש חיה כזאת!

אנחנו כבר יודעים שכל ישראלי ממוצע שנתקל ברעיון הזה של פינוי דירה בחינם מיד נזעק: "חברה, חברה, רגע רגע… עובדים עלינו בעיניים. אין כזה דבר חינם". אז זהו, שיש! ואנחנו כאן בכדי לעשות סדר עם הדבר הזה שנקרא פינוי דירה בחינם. נציין כאן שמדובר לא רק בפינוי דירות, אלא גם בפינוי מחסנים, מקלטים וחצרות.

למה שנרצה לפנות את דירתך בחינם?

אנחנו חייבים להודות, פינוי דירה הוא משימה לא פשוטה, מסובכת ולעיתים גם מעיקה, גם מבחינה רגשית, שכן, כל פריט בתכולת הבית הוא סיפור בפני עצמו שמעורר זיכרונות ורגשות שונים. פינוי דירה היא משימה שמאתגרת את יכולת קבלת ההחלטות שלנו, מאחר שהיא דורשת ריכוז בתהליך המיון של החפצים אותם נרצה לקחת איתנו, חפצים שנרצה למסור לאחרים לתרומה, וחפצים שאותם נרצה להשליך לאשפה. זוהי משימה שמלווה גם במאמץ פיזי לא פשוט, ומערבת גם פעולות ניקיון הנדרשות לביצוע. בקיצור, משימה שדורשת מאיתנו לא מעט משאבים של זמן וכסף. אז למה שמישהו ירצה לעשותה עבורנו בחינם?

הנה מספר סיבות לשירות של פינוי דירה בחינם

  1. פינוי עזבונות – כשבן משפחה הולך לעולמו, נותרים בני המשפחה עם צער גדול ועם תכולת דירתו, שפינויה מקשה עליהם הן מבחינה רגשית והן בשל עומס המשימות שנכפה עליהם כתוצאה מהמוות המצער. שירות של פינוי דירה בחינם משיג כאן שתי מטרות: בני המשפחה האבלה לא צריכים להתעסק במטרד של פינוי הדירה והמפנים נהנים מתכולה שאת רובה הם יכולים למכור. חשוב לציין שהמפנים דואגים למסור לתרומה לנזקקים את אותה תכולה שאין הם יכולים למכור בשל ערכה הנמוך, ואת הפסולת הם דואגים לפנות למתקני אשפה מורשים. בנוסף, ישנם חפצים ורהיטים שאותם הם מפנים למתקני מיחזור, ובכך יש כאן תרומה משמעותית לסביבה.
  1. פינוי ירושות – אם ירשתם דירה, קרוב לוודאי שאתם מעוניינים להיפטר מתכולתה. גם כאן, השירות של פינוי דירה בחינם בא לעזרתכם וכולם נהנים: החברה שמספקת את השירות יכולה להתפרנס ממכירת הרהיטים והחפצים שאותם אתם מוסרים, ואתם יכולים ליהנות מדירה ריקה ומוכנה לכניסה מיידית או ערוכה לשיפוץ שאותו תכננתם. גם כאן המפנים דואגים להעביר לתרומות את הרכוש שלא ניתן למוכרו, ולהשליך לאשפה או למחזר את שאר הרכוש.
  1. פינוי דירה לקראת מעבר לבתי אבות – בשנים האחרונות חלה מהמפכה שלימה בדיור לגיל השלישי ובתי האבות של פעם נקראים היום דיור מוגן והם מספקים שירותי דיור איכותיים במיוחד. כך שלמעשה, המעבר לדיור מוגן אינו פתרון ארעי אלא פתרון דיור קבוע. בני הגיל השלישי אינם זקוקים עוד לתכולת הבית הגדול שהיה ברשותם, אלא לעשירית ממנו, ברוב המקרים. חלק מרכוש הדירה מחולק לשאר בני המשפחה ומרובו הגדול צריך להיפטר. גם לשם כך קיים שירות פינוי דירה בחינם וגם כאן כל הצדדים יוצאים נשכרים.

לסיכום, אתם מבינים? יש כזה דבר שנקרא פינוי דירה בחינם! אתם לא תשלמו כף על הפינוי, אך לחברה המספקת שירות זה יש מספיק סיבות לעשות זאת עבורכם, חינם אין כסף!

אודות "המפנים" – החברה המובילה בישראל לפינוי דירות

חברת ״המפנים״ מציעה פינוי תכולת דירות. את השירות הזה אנו מעניקים בחינם, ברוב המקרים. צוות העובדים שלנו מקצועי, אמין ואדיב ומנוסה בפינוי דירות. בנוסף, אנו קונים ירושות, עזבונות, וחפצים בעלי ערך.

הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו להיערך בשלמות לפינוי ולבצע אותו ביעילות ובזריזות, תוך הקפדה על לו"ז מוסכם, עמידה בזמנים ותיאום עמכם. בשלב הראשוני, אנו נגיע לדירה ונתכנן את הפינוי בהתאם לאופי החפצים ולנגישות הפיזית אליהם.

בהמשך, אנו נדאג שכל פריט בדירה יגיע למקומו – ישנם פריטים שיימכרו ופריטים אחרים ייתרמו לנזקקים. פריטים חסרי ערך יושלכו לאתרי אשפה מורשים ומוסדרים עפ"י חוק, מה שימנע מכם לקבל קנסות ודוחות עבור השלכת האשפה ברחוב.

התקשרו אלינו ואנו נעשה לכם סדר בבלגן בדירה ונשאיר אותה נקייה, מצוחצחת ומוכנה לכל שימוש שתרצו.

לייעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות התקשרו עכשיו: 052-8132707
(או מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם)
פינוי דירה בחינם
2.8 (56%) 55 votes
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!