פינוי בתים

פינוי בתים – לפעמים זה אפשרי אפילו בחינם!

לא כולם יודעים, אבל פינוי בתים יכול להתבצע בחלק מהמקרים ללא תשלום כלל.

בדרך כלל הצורך בפינוי מתעורר לאחר פטירתו של קרוב משפחה, או במקרים מסוימים עם המעבר לבית אבות או לדיור מוגן (מכיוון שלא ניתן להעביר לשם כמות גדולה של ציוד כפי שקיימת בדרך כלל בדירה ממוצעת).

כיצד מתאפשר פינוי הבית בחינם?

ראשית, יש להבין כי תכולת דירה מתחלקת לשלושה סוגים:

  • תכולה שאין לה כל ערך (ובמצב זה הפינוי כרוך בתשלום).
  • תכולה המכסה את עלות הפינוי – הפינוי יתבצע ללא תשלום.
  • תכולה בעלת ערך שבה חברת "המפנים" משלמת על התכולה.

בעל המקצוע העוסק בפינוי דירות ירצה בדרך כלל להגיע קודם כל לדירה (ללא התחייבות) על מנת לבצע הערכה של תכולתה. במידה ובדירה קיימים פריטים שניתן למכור אותם, יתכן מאד כי פריטים אלה יכסו למעשה את עלות עבודת הפינוי ואף יותירו מקום לרווח עבור איש המקצוע.

בנוסף כדאי לזכור כי למפנה הדירות המקצועי ניסיון ומיומנות העולים בהרבה על אלה המצויים בידי הלקוח. בעוד שבעיני הלקוח עבודת הפינוי נראית כמו "סיוט" בלתי אפשרי (שלא לדבר על המטען הרגשי שלעתים מתלווה לכך), הרי שעבור המפנה המקצועי מדובר ב"עוד יום עבודה". לכן גם קצב ריקון הדירה מהיר בהרבה מהזמן שהדבר היה גוזל מהיורש עצמו, והפרויקט מסתיים בדרך כלל בתוך יום או יומיים.

חברת "המפנים"

"המפנים" היא חברה מנוסה ומקצועית המתמחה בפינוי דירות. שביעות רצונו של הלקוח היא ערך עליון מבחינתנו, ואנו משאירים את הדירה נקיה ונעימה, מבלי שיישאר בה אפילו פריט אחד. באופן זה הלקוח אינו צריך להתעסק עם הפינוי בשום צורה, וכל אשר נותר לו לעשות זה לפעול על מנת למכור את הדירה או להשכיר אותה, כרצונו.

לפרטים נוספים, צרו קשר או התקשרו לטלפון: 052-8132707 (תומר)

פינוי בתים
2 (40%) 1 vote
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!