פינוי דירה ברמת גן

ירשתם שמלאה בחפצים ישנים עד אפס מקום, עם אבק בכל מקום וריח חנוק? מתביישים להביא קונים/שוכרים לדירה במצב כזה?

שואלים את עצמכם איך תפנו הכל? איך תסחבו את כל החפצים והרהיטים הכבדים הקרועים ומכשירי החשמל המיושנים על גבכם, כשאין אפילו מעלית, חדר המדרגות צר וקשה לתמרון ועל חנייה בכלל אין מה לדבר?

פינוי דירות ברמת גן זו משימה לא פשוטה בכלל, כשעושים אותה לבד. אז למה שתעבדו כל כך קשה, כשאנחנו מציעים פינוי בתנאים הכי טובים?

אנו נפנה ונרוקן את הדירה מכל חפציה,  נחדש את קירותיה בצבע, ננקה אותה טיפ טופ ונעניק לה חיים חדשים!

והחלק הכי טוב – אם יש לכם חפצים בעלי ערך – הפינוי יתבצע ללא תשלום, תמורת החפצים בלבד!

לייעוץ טלפוני חינם ופרטים נוספים חייגו עכשיו 052-8132707

בעבר הכרנו לא מעט אנשים שירשו דירה, הגיעו עם כמה שקיות זבל לפנות אותה ונדהמו לגלות את מה שמתחולל בתוכה, ערימות והרים של חפצים מאובקים ומלוכלכים.

הם הביטו מיואשים בכל החפצים ושאלו: "מה נעשה בכל אלו? איך נפנה? איך נסחוב את החפצים הכבדים? ועוד בלי מעלית? בלי חנייה? ואיפה נזרוק את הכל?"

זאת בהחלט סיטואציה מלחיצה שנראית כמו דרך ללא מוצא – עד שמבינים כי הפתרון הקל, הפשוט, המהיר והמשתלם ביותר הוא להגיע אלינו, חברת "המפנים", המקצועית, הוותיקה והאמינה.

אנו מציעים שירותי פינוי דירה ברמת גן, כולל שכונות: גבעת גאולה, חרוזים, כפר אז"ר, מרכז העיר, נוה יהושע וגני ערמונים, נחלת גנים, קריית בורכוב, קריית קריניצי, רמת אפעל, רמת חן, רמת יצחק, רמת עמידר, רמת שקמה, שיכון ותיקים, שכונת גפן, שכונת הלל, שכונת מרום נוה, שכונת ראשונים, תל בנימין, תל גנים, תל יהודה ועוד.

כדי להעניק לכם הצעת מחיר מסודרת, נגיע ל" זירה", נביט בחפצים, בדירה ובדרכי הגישה אליה, בבניין, נעריך את שעות העבודה הנדרשות. לאחר שתאשרו נקבע יום ושעה לפינוי.

אז אם יש לכם דירה עם ערימות בלתי נגמרות של חפצים ולכלוך, חייגו אלינו ואנחנו נשחרר אתכם מהמועקה הזו ונשאיר לכם דירה מקסימה, נקייה וריקה מחפצים.

לפרטים חייגו עכשיו 052-8132707

דרג אותנו