פינוי דירה בפתח תקווה

רוצים לעזור לבן משפחה אהוב, שהתדרדר לאגרנות כפייתית וחי בדירה מוזנחת ומלאה עד אפס מקום בחפצים ישנים ובפסולת?

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. לנו בחברת "המפנים" יש את הניסיון, המיומנות והציוד המקצועי, שמאפשרים לנו להתמודד עם דירות של אגרנים כפייתיים, שעמוסות עד אפס מקום ולעיתים גם מלוכלכות ומזוהמות.

לפינוי דירה + צביעה וניקוי יסודי במחיר אטרקטיבי, חייגו 052-8132707

שלום לכולכם, אנו יהורם ויהודה, צוות "המפנים" המקצועי והמנוסה, שמספק שירותי פינוי דירה בפתח תקווה, על כל שכונותיה: הדר גנים-עמישב, כפר אברהם, כפר גנים, מחנה יהודה, נווה עוז, עין גנים, קריית אריה, קריית מטלון, שכונת אם המושבות ועוד.

אם הגעתם לאתר שלנו, כנראה שברצונכם לפנות דירה שנאגרו בה חפצים רבים.

אולי מדובר בדירה שאינה שלכם ושירשתם מקרוב משפחה שהיה אגרן כפייתי. אולי זו דירה של אדם אהוב שחי לבדו, אגר חפצים ודירתו התדרדרה למצב מחפיר. לעיתים קוראים לנו גם אנשים שרוצים לעזור להוריהם לאוורר ולארגן את דירתם.

במהלך השנים יצא לנו להיתקל בדירות רבות של אגרנים כפייתיים, ששמרו במשך שנים על גבי שנים חפצים מיותרים, מתוך מחשבה שיום יבוא וישתמשו בהם. אך כמובן שהשנים חלפו והחפצים נותרים מיותמים, מאובקים ואיש לא נגע בהם.

הבית המשיך להתמלא עד למצב שכבר אי אפשר היה לראות את הרצפה. וזוהי בדיוק הנקודה שקרובי משפחה מודאגים הזעיקו אותנו.

אנחנו ממיינים את החפצים, אורזים אותם בעדינות בשקים אטומים ומתויגים. לפעמים אנו מגלים, לשמחת בני המשפחה, כל מיני חפצים חשובים שפשוט נקברו מתחת לכל הפריטים הרבים.

לאחר שארזנו את החפצים, אנו נישא אותם (בעת הצורך ע"י מנוף) למכולה שבמשאית שלנו, משם הם יעשו דרכם אל אתרי אשפה מורשים. חפצים במצב סביר יועברו אל עמותות צדקה.

ועכשיו לשלב הצביעה והניקיון:

לאחר שמפנים דירה שבמשך שנים הוזנחה, צריך להתמודד עם השלכותיה של אגרנות:
לכלוך וזוהמה שמצריכים חיטוי, קרצוף וניקוי יסודי עם החומרים מעולים וחזקים ולעיתים גם צביעת קירות – ואת השירותים הנלווים האלו אנו מספקים בשמחה ללקוחותינו.

אז אם הדירה שלכם במצב גרוע, הוזנחה שנים על גבי שנים ובקושי אפשר לזוז בדירה מרוב חפצים ישנים ולראות את הרצפה – צרו עמנו קשר ותיהנו משירותי פינוי דירות בפתח תקווה, בתנאים הכי טובים!
לפרטים חייגו 052-8132707

דרג אותנו