פינוי דירה בפתח תקוה

מעוניינים לפנות את הדירה שלכם עם חברת פינוי דירות בפתח תקוה שמציעה את התנאים הכי טובים? טוב שהגעתם אלינו! צוות "המפנים" צבר ניסיון עשיר בפינוי דירות מוזנחות של אגרנים כפייתיים, גגות עמוסים, מחסנים מאובקים, חצרות ישנות ועוד.

להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו עכשיו 052-8132707

ירשתם דירה ואתם מעוניינים להשכיר/למכור אותה? כדי להציג אותה לראווה, תיאלצו לפנות אותה מכל החפצים הישנים שנאגרו ע"י דייריה הקודמים. לעיתים, מדובר בכמות עצומה של חפצים ואף פסולת., שתופסים מקום בדירה, פוגמים ביופייה, גורמים לה להיראות קטנה וצפופה וכך מפחיתים בערך הנכס.

לכן, אין מנוס מלפנות את תכולת הדירה – ומהר. כי בכל יום שחולף שבו הדירה נותרת מוזנחת ועמוסה ואי אפשר להשכיר/למכור אותה – אתם מפסידים כסף.

תוכלו לבצע את הפינוי בעצמכם, אך זו מטלה שתגזול מכם זמן ואנרגיות ותצריך מאמץ פיזי עצום כדי לשאת חפצים כבדים על גבכם, מה שעלול להוביל לפציעות.

ככה נפנה את דירתכם:

אנו נגיע לדירה, ניתן לכם הצעת מחיר מסודרת לפי כמות החפצים, מאפייניהם, דרכי הגישה לדירה ולבניין, זמן העבודה וכו'. לאחר שתאשרו נקבע תאריך ושעה לתחילת הפינוי.

נגיע אליכם שנית ביום ובשעה שנקבעה, בזמן וללא איחורים. נעבור על כל החפצים הישנים.
בסיום המיון נעביר את כל התכולה אל המכולות שלנו, כמובן מבלי לגרום נזק ולכלוך לסביבה. חלק מהתכולה יועבר למעוטי יכולת, חלק יימכר על ידינו וכל הפסולת תפונה לאתר אשפה מורשה.

לנוחיותכם, אנו מציעים גם שירות ניקיון. לעיתים מצטברים לכלוך ואבק רב בדירות ירושה ישנות, שמצריכים עבודה יסודית מאוד. אנו נדאג להבריק את הדירה עבורכם.

אנו מספקים שירותי פינוי דירה בפתח תקוה, על כל שכונותיה: הדר גנים-עמישב, כפר אברהם, כפר גנים, מחנה יהודה, נווה עוז, עין גנים, קריית אריה, קריית מטלון, שכונת אם המושבות ועוד.

לפינוי דירה מהיר, מקצועי ואמין במחירים תחרותיים חייגו עכשיו: 052-8132707

דרג אותנו